Tel : +90 (216) 621 04 58 - 65
Fiyat Hesapla

HALI SAHA


Açık halı saha yapımında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, saha alt yapısının (Blokaj, mıcır, silindir…) ve drenaj sisteminin dikkatli yapılmasıdır. Saha alt yapısı, sahanın açık olmasından ve yağış almasından dolayı daha sonra çökme yaşanmaması için özenle yapılmalıdır. Açık halı sahalarda yapım aşamasında sentetik çim kalitesi en üst düzey olmalıdır. Bunun sebebi, kapalı halı sahalara göre sentetik çim güneşten ve yağıştan daha çok etkilenmektedir.
Özellikle de; sentetik çim üretici firmaların pazarlama taktikleri olarak kullandığı, tek omurgalı,çift omurgalı, full omurgalı gibi yönlendirmelerine itibar edilmemelidir. Omurga sistemi, diğer sentetik çimlere  göre çok daha dayanıksız ve kullanışsızdır. Sentetik çim üreten firmalar bunun tam tersini iddia ederek metrekare bazında daha yüksek fiyatlarla ürünlerini satmaktadırlar.
Önemli olan yukarıda bahsedildiği gibi gerek altyapı gerekse drenaj sistemlerinin sağlıklı olmasıdır. Açık hala sahada tel örgü yüksekliği oyun kalitesi açısından asgari 7 metre yüksekliğinde olmalıdır.

Halı saha yapımı ile ilgili bir yazı. Lorem... İncele

firma adı
firma adı
firma adı